Witajcie na stronie streszczenia-lektur- blogu o książkach i lekturach!

Czy teatr to odpowiednie miejsce na randkę?

Wychodzenie do teatru stało się w ostatnich latach czymś normalnym, co jest wielką rewolucją kulturalną w polskim społeczeństwie. Polacy pokochali teatr – i mowa tutaj nie tylko o „inteligentach”, ale także klasie średniej. To sprawiło, że do teatru przestano przychodzić jak na skazanie. Przestano się go bać. Ale czy to dobre miejsce na randkę?

Teatr to magiateatr na randkę

            Z jednej strony teatr jest trudny. Pokazuje rzeczy nieszablonowo, nie wprost, często bawi przez naukę, chce coś powiedzieć. Komentuje rzeczywistość. Wiele spektakli to dramaty opisujące ludzkie życie, w których możemy znaleźć samych siebie. To idealny sposób na spędzenie czasu z najbliższymi, ale niekoniecznie na randce, a z pewnością na jednej z pierwszych. Co jednak nie oznacza, że w tym kontekście teatr trzeba omijać szerokim łukiem.

Teatr to rozrywka

            Bo teatralne przedstawienia, np. takie, które znajdziesz na stronie https://teatrkomedia.pl/, to także wyjątkowa rozrywka, zabawa ze znajomymi, przyjaciółmi i kimś bliskim. Idealne miejsce na randkę, gdy siedzicie obok siebie w trakcie komedii omyłek i nastrój chwili jest nie tylko wyjątkowy i podniosły, ale wasz prywatny, tylko do Was należący.

Dlatego nie da się ukryć, że teatralne przedstawienia to jedno z najbardziej oryginalnych, ale niezwykłych wydarzeń. W sam raz na randkę.

Teatr daje wiele

            Nade wszystko teatr zmusza do myślenia. Nawet w prostych komediach ogrywanych przez znanych i lubianych aktorów, jak to ma miejsce w spektaklach znanych ze strony https://teatrkomedia.pl/, poruszane są ważne tematy, które później mogą stać się przyczynkiem do rozmowy. Nie tylko sprawią, że rozmowa ta będzie „się kleiła” i będzie tematem naturalnym i nienarzuconym, ale także pozwoli nieco poznać drugą osobę.

Poprzez teatr często można bowiem dotrzeć do duszy. A tego na innych randkach można nie uświadczyć.

 

Kategorie
Copyrights © 2015-2016 SUZETTE. All Rights Reserved.

Polecamy