Witajcie na stronie streszczenia-lektur- blogu o książkach i lekturach!

Książka na wakacje

Jako że wakacje już się rozpoczęły, nikt nie jest obarczony lekturami i książkami „czytanymi z musu”. Kiedy złapie się trochę oddechu, z przyjemnością można zasiąść do ciekawej książki, która wciągnie nas w swój wspaniały świat. Piękna pogoda, zaciszny kącik na świeżym powietrzu i kawa to jedno z  moich przyjemniejszych sposobów spędzenia wolnego czasu.

Podróżowanie z książką również może być niezwykle przyjemne. Oczywiście aspekt praktyczny jest też ważny – książkę możemy zgubić lub zniszczyć. Warto więc nie brać na letnie eskapady książek wypożyczonych od innych lub cennych. Dobrym rozwiązaniem, by nie dźwigać ciężkich książek ani nie narażać ich na zniszczenie, jest korzystanie na wyjazdach z czytnika e-booków. Dzięki temu nasz bagaż jest mniejszy a my przygotowując kilka tytułów mamy pewność, że nie zabraknie nam książek do czytania.

Warto skorzystać z urlopu, by nadrobić zaległości czytelnicze – nikt nas nie goni, a wolnego czasu mamy całkiem sporo. Możemy więc wyciszyć się i w pięknej scenerii korzystać z uroków literatury. Dlatego tego wam i sobie życzę w czasie wakacji :-).

Kategorie
Copyrights © 2015-2016 SUZETTE. All Rights Reserved.

Polecamy