Witajcie na stronie streszczenia-lektur- blogu o książkach i lekturach!

Dlaczego piszemy blogi?

Jedną ze wspaniałych możliwości internetu jest dostęp oraz możliwość stworzenia swojej przestrzeni. Blogi są bodajże najstarszym i najbardziej powszechnym sposobem na to, by w przestrzeni online podzielić się czymś „swoim”.

W ten sposób powstało mnóstwo blogów, niemal na każdy temat. Powstają blogi prywatnych osób, firm, instytucji.. i każdego kto ma na to ochotę. Oczywiście tematyka też jest różna..

Tematyka blogów

Tak więc jeśli chcesz przeczytać o kulinariach, sporcie, filmach czy swojej branży.. z pewnością znajdziesz taki temat w przestrzeni wirtualnej. Osobiście, w pracy mam swoją tematykę blogów „zawodowych”, które pozwalają odpowiedzieć na pytania, zagadnienia czy poznać pracujące osoby w tym zawodzie.

Po pracy natomiast mogę poświęcić się czytaniu, pisaniu i odkrywaniu tego, co mnie interesuje. Mogą przebierać spośród tematyki najróżniejszej i w różnych językach. Wybieram się na Islandię? Poczytam porady podróżników, posłuchać mogę opowieści lokalnych mieszkańców a na innych blogach poczytać o historii, przyrodzie czy miastach w tym kraju.

Książki pochłaniają sporą część mojego czasu więc..

Zdecydowałam się o nich napisać. Oczywiście blog ten nie jest profesionalny, nie jestem specjalistką od literatury. Tu pojawiają się moje prywatne opinie i wypowiedzi. Piszę po prostu z punktu czytelnika i pasjonata literatury.. Jeśli podoba Ci się takie nastawienie, to poznaj mój blog o książkach, literaturze a także innych tematach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge
Kategorie
Copyrights © 2015-2016 SUZETTE. All Rights Reserved.

Polecamy